Home

třesk Demokracie Pěvecký sbor tartu korvpall Lepidlo Ráj žárovka

Tartu korvpallimeeskond alustas eurosarja ajaloolise võiduga Liepaja üle |  Korvpall | ERR
Tartu korvpallimeeskond alustas eurosarja ajaloolise võiduga Liepaja üle | Korvpall | ERR

TIPPHETKED JA FOTOD | Pärnu võitis Tartus põnevusmängu ja asus  korvpallifinaali 2:0 juhtima - Delfi Sport
TIPPHETKED JA FOTOD | Pärnu võitis Tartus põnevusmängu ja asus korvpallifinaali 2:0 juhtima - Delfi Sport

University of Tartu basketball team - Wikipedia

Tartu Basket Cup | Tartu

Tartu Ülikoolist jagu saanud Prometei pääses esimesena finaali | Korvpall |  ERR
Tartu Ülikoolist jagu saanud Prometei pääses esimesena finaali | Korvpall | ERR

Tartu Ülikool Maks & Moorits | Tartu

Tartu Ülikool murdis võimsa lõpuga esiliigas finaali | Korvpall | ERR

Klubist Tartu Ülikool Maks & Moorits

News - Uue näoga Tartu Ülikooli korvpallimeeskond tahab mängida kõrgetele  kohtadele
News - Uue näoga Tartu Ülikooli korvpallimeeskond tahab mängida kõrgetele kohtadele

Pärnu ja Tartu murdsid end korvpalli meistriliiga poolfinaali - Sport.tv3.ee

Tartu Kalev korvpall | Facebook

Basketball Courts in Tartu – Courts of the World

Tartu üle nelja aasta finaali vedanud Braxton Huggins lubas Kalev/Cramole  lahingu anda: pääs finaali on
Tartu üle nelja aasta finaali vedanud Braxton Huggins lubas Kalev/Cramole lahingu anda: pääs finaali on

FINAL FOUR ⟩ Tartu Ülikool üllatas Kalev/Cramot ja teenis Eesti-Läti  ühisliiga medalid
FINAL FOUR ⟩ Tartu Ülikool üllatas Kalev/Cramot ja teenis Eesti-Läti ühisliiga medalid

Tartu ja Pärnu haarasid veerandfinaalseeriates eduseisu | Korvpall | ERR

Tartu vajas Pärnu alistamiseks kahte lisaaega, Cramo sai suure võidu |  Korvpall | ERR
Tartu vajas Pärnu alistamiseks kahte lisaaega, Cramo sai suure võidu | Korvpall | ERR

Tartu - FIBA Europe Cup 2017 - FIBA.basketball

Tartu üllatas võõrsil liiga liidrit Riia VEF-i | Korvpall | ERR

Tartu Ülikool/Eviko U16 teenis EYBL-i etapil Riias 3. koha, TTÜ KK jäi  kahjuks võiduta – Korvpall24.ee
Tartu Ülikool/Eviko U16 teenis EYBL-i etapil Riias 3. koha, TTÜ KK jäi kahjuks võiduta – Korvpall24.ee