skořápky Bezpečný tvrdý wegner y stol auktion Peave Evropa Nakrm se
Pair of Hans Wegner Chairs | Flure Grossart Vintage Design & Interiors
Hans J. Wegner. Y- stol, model CH-24, hvid | Barnebys
Hans J. Wegner. Stol model CH24, 'Y-stol', eg | Lauritz.com
A set of six Hans J Wegner oak chairs by Carl Hansen & Son, Danmark, 1950-60-tal. - Bukowskis
Zwei Armlehnstühle Y Wishbone Chairs / Mod. CH 24, Entwurf Hans J. Wegner (1914-2007) - Take a seat 17.12.2020 - Erzielter Preis: EUR 850 - Dorotheum
Stol Y-stolen Hans J. Wegner för Carl Hansen&Son - Stockholms Auktionsverk
Six chairs, model "y-chair"designed by Hand J. Wegner for Carl Hansen & Son. - Bukowskis
STOLAR, 4 st, "Y-stolen", Hans J Wegner för Carl Hansen, Danmark. - Bukowskis
carl hansen | Barnebys
STOL, "Y-stolen", Hans J. Wegner, Carl Hansen & Son. - Bukowskis
A set of four + two armchairs 'Y-chair' by Hans J Wegner, Carl Hansen & Son, Denmark. - Bukowskis
Hans J. Wegner. 'Y-stol' CH24 i orangerød | Lauritz.com
Hans J. Wegner Y stol, bøgetræ | Lauritz.com
Hans J Wegner Y-stolen 4 st - Stockholms Auktionsverk
Hans J Wegner Y-stolen - Stockholms Auktionsverk
Hans J. Wegner. Y-stol, lakeret bøg | Lauritz.com
Y-stolar design Hans J Wegner - Stockholms Auktionsverk
STOL, "Y-stolen", Hans J. Wegner för Carl Hansen & Son, Odense, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
HANS J. WEGNER. Der "Y Chair", Eiche, für Carl Hansen & Son, Odense, Dänemark. Möbel - Sessel & Stühle - Auctionet
Hans J Wegner, An early oak and teak 'Wishbone chair' by Carl Hansen & Son, Denmark, 1950's. - Bukowskis
Hans J. Wegner. Y-stol af patineret eg. Defekt armlæn | Lauritz.com
20 x CH24 Wishbone Y-Chair dining chair by Hans J. Wegner for Carl Hansen & Søn, 1950s | #44578
Stolar, 4 st, design: Hans J Wegner, Y-stolen, Carl Hansen & son, Danmark, stämplade och etikettmärkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8009
8 stk. Hans J. Wegner Y-stole, bøg | Campen Auktioner A/S
STOLAR, 8 st, "Y-stolen", Hans J. Wegner, Carl Hansen & Son. - Bukowskis
HANS J WEGNER, "Y-stolen", stol, Carl Hansen & Son, Danmark. - Bukowskis
STOLAR, 6 st, "Y-stolen", Hans J. Wegner, Carl Hansen & Son. - Bukowskis